Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 1000GB KC2500, PCIe NVMe Gen3 x4 Interface

Нема залиха
7.399 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 943235
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 1000GB KC2500, PCIe NVMe Gen3 x4 Interface, M.2 (2280) Form Factor, Up To 3500MBs Read, 2900MB/s Write Speeds, SKC2500M8/1000G
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number NULL
Brand Kingston
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 1000GB KC2500, PCIe NVMe Gen3 x4 Interface
Повеќе продукти од Kingston