Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston SA400M8/120G 120GB, M.2 2280, SATA Rev. 3.0 (6Gb/s)

Има на залиха
1.512 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 938554
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 120GB form factor: M.2 2280 Interface SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s) up to 500MB/s read up to 320MB/s write SA400M8/120G
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number NULL
Brand Kingston
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston SA400M8/120G 120GB, M.2 2280, SATA Rev. 3.0 (6Gb/s)
Повеќе продукти од Kingston