Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 128GB microSDXC Canvas React 100R/80W U3 UHS-I V30 A1 Card + SD Adpter

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 924680
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 128GB microSDXC Canvas React 100R/80W U3 UHS-I V30 A1 Card + SD Adptr, SDCR/128GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD & Adapter
HDD Capacity 128 GB
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 128GB microSDXC Canvas React 100R/80W U3 UHS-I V30 A1 Card + SD Adpter
Повеќе продукти од Kingston