Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 128GB SDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I, Speeds up to 80 MB/s Read, SDS/128GB

Нема залиха
1.303 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 924145
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 128GB SDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I • Speeds up to 80 MB/s Read • SDS/128GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type SD Cards
HDD Capacity 128 GB
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 128GB SDXC Canvas Select 80R CL10 UHS-I, Speeds up to 80 MB/s Read, SDS/128GB
Повеќе продукти од Kingston