Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT G4 128GB USB 3.0, DTIG4/128GB

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-05-2022
КОД: 818508
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 128GB USB 3.0 DataTraveler G4, DTIG4/128GB
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 128 GB
Disk Interface USB 3.0
Part Number DTIG4128GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT G4 128GB USB 3.0, DTIG4/128GB
Повеќе продукти од Kingston