Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 16GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 2Rx8, KVR24N17D8/16

Нема залиха
4.400 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 907002
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DDR4 Kingston 16GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 2Rx8, KVR24N17D8/16
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 2400 MHz
Slot DIMM
Is Gaming No
Part Number NULL
RAM Capacity 16 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 16GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 2Rx8, KVR24N17D8/16
Повеќе продукти од Kingston