Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM HyperX FURY RGB, HX432C16FB3A/16

Нема залиха
4.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-05-2022
КОД: 936277
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM HyperX FURY RGB, HX432C16FB3A/16
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 3200 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 16 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM HyperX FURY RGB, HX432C16FB3A/16
Повеќе продукти од Kingston