Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 16GB 4266MHz DDR4 CL19 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, HX442C19PB3K2/16

Нема залиха
9.553 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 936274
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 16GB 4266MHz DDR4 CL19 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, HX442C19PB3K2/16
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 4266 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 16 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 16GB 4266MHz DDR4 CL19 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, HX442C19PB3K2/16