Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 1920GB A400 SSD SATA3, 2,5", up to 500MB/s

Нема залиха
10.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 937062
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 1920GB A400 SSD SATA3 Form factor: 2.5" Data Transfer: up to 500MB/s Read and 450MB/s Write Dimensions: 100.0mm x 69.9mm x 7.0mm Weight: 41g SA400S37/1920G
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number NULL
Brand Kingston
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 1920GB A400 SSD SATA3, 2,5", up to 500MB/s
Повеќе продукти од Kingston