Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 250GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD, 3D NAND

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 936807
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 250GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD 3D NAND XTS-AES 256-bit Encryption TCG Opal read/write up to 2.000/1.100MB/s SA2000M8/250G
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number NULL
Brand Kingston
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 250GB A2000 M.2 PCIe NVMe SSD, 3D NAND