Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 2GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11/2BK

Нема залиха
1.199 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 762133
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 2GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11/2BK
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Brand Kingston
Bus 1600 MHz
Slot SO-DIMM
Is Gaming No
Part Number NULL
RAM Capacity 2 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 2GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR16S11/2BK
Повеќе продукти од Kingston