Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 32GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter

Има на залиха
289 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-02-2024
КОД: 954388
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Kingston 32GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 100 MB/s Read, SDCS2/32GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD & Adapter
Promotion Type Најпродавани
Brand Kingston
Part Number NULL
Капацитет на меморија 512GB
Повеќе продукти од Kingston