Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, , KVR16N11S8/4

Има на залиха
1.495 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 807708
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, , KVR16N11S8/4
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Brand Kingston
Bus 1600 MHz
Slot DIMM
Is Gaming No
Part Number NULL
RAM Capacity 4 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, , KVR16N11S8/4
Повеќе продукти од Kingston