Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT20 64GB USB 2.0, Black, Portable and simple design, 2 Pack, DT20/64GB-2P

Нема залиха
1.029 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942562
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 64GB DataTraveler DT20 USB 2.0, Black Color, Portable and simple design, 2 Pack, DT20/64GB-2P
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 64 GB
Disk Interface USB 2.0
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT20 64GB USB 2.0, Black, Portable and simple design, 2 Pack, DT20/64GB-2P
Повеќе продукти од Kingston