Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT microDuo 3C 64GB USB 3.0 micro USB OTG 3C, DTDUO3C/64GB

Има на залиха
1.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-07-2022
КОД: 887695
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

64GB USB Flash Drive Kingston 64GB DT MicroDuo 3C USB 3.0 micro USB OTG 3C, DTDUO3C/64GB
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 64 GB
Disk Interface USB 3.0
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT microDuo 3C 64GB USB 3.0 micro USB OTG 3C, DTDUO3C/64GB
Повеќе продукти од Kingston