Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 64GB microSDXC Canvas Go 90R/45W U3 UHS-I V30 Card + SD Adapter, SDCG2/64GB

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 924677
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 64GB microSDXC Canvas Go 90R/45W U3 UHS-I V30 Card + SD Adapter, SDCG2/64GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD & Adapter
HDD Capacity 64 GB
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 64GB microSDXC Canvas Go 90R/45W U3 UHS-I V30 Card + SD Adapter, SDCG2/64GB
Повеќе продукти од Kingston