Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT M 64GB USB 3.0, KG-U2C64-1M

Нема залиха
885 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934584
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler M, Aluminium body with plastic keyring, Up to 180Mb/s Read, Up to 60Mb.s write, KG-U2C64-1M
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 64 GB
Disk Interface USB 3.0
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT M 64GB USB 3.0, KG-U2C64-1M