Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT Elite G2 64GB USB 3.1/3.0 (metal)

Нема залиха
1.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 922954
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 64GB USB 3.1/3.0 DT Elite G2 (metal) 180MB/s read • 70MB/s write • DTEG2/64GB
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 64 GB
Disk Interface USB 3.1
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT Elite G2 64GB USB 3.1/3.0 (metal)
Повеќе продукти од Kingston