Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX426C16FB3/8

Нема залиха
2.349 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 936280
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX426C16FB3/8
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 2666 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, HX426C16FB3/8