Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 8GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM XMP HyperX Predator RGB, HX436C17PB4A/8

Нема залиха
2.949 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 936282
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 8GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM XMP HyperX Predator RGB, HX436C17PB4A/8
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 3600 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 8GB 3600MHz DDR4 CL17 DIMM XMP HyperX Predator RGB, HX436C17PB4A/8
Повеќе продукти од Kingston