Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston DT Micro 3.1 128GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/128GB

Нема залиха
1.849 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 930989
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston DT Micro 3.1 128GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/128GB
Спецификации
Категорија USB флеш уреди
Brand Kingston
HDD Capacity 128 GB
Disk Interface USB 3.1
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston DT Micro 3.1 128GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/128GB