Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston FURY 4GB 2666MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, HX426C15FB/4

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 925363
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston FURY 4GB 2666MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, HX426C15FB/4
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 2666 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 4 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston FURY 4GB 2666MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, HX426C15FB/4