Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston HyperX Blu 4GB 1600MHz (1x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1/4G

Нема залиха
2.269 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 697606
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston HyperX Blu 4GB 1600MHz (1x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1/4G
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Brand Kingston
Bus 1600 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number KHX1600C9D3B1/4G
RAM Capacity 4 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston HyperX Blu 4GB 1600MHz (1x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1/4G