Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston HyperX FURY Memory White 4GB - 4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM HyperX FURY White Series, HX318C10FW/4

Нема залиха
1.461 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 884988
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DDR3 Kingston HyperX FURY Memory White 4GB - 4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM HyperX FURY White Series, HX318C10FW/4
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Brand Kingston
Bus 1866 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 4 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston HyperX FURY Memory White 4GB - 4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM HyperX FURY White Series, HX318C10FW/4
Повеќе продукти од Kingston