ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Kingston HyperX Predator Black 64GB 2666MHz (Kit of 2) DDR4 CL15 DIMM, HX426C15PB3K2/64

Quick Overview

Kingston HyperX Predator Black 64GB 2666MHz (Kit of 2) DDR4 CL15 DIMM, HX426C15PB3K2/64

КОД: 943609

Достапност: Mала залиха

16.446 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1800 дена

Details

Kingston HyperX Predator Memory Black 64GB 2666MHz (Kit of 2) DDR4 CL15 DIMM, HX426C15PB3K2/64 DESCRIPTION SPECIFICATIONS HX426C15PB3K2/64 64GB (32GB 4G x 64-Bit x 2 pcs.) DDR4-2666 CL15 288-Pin DIMM Kit Continued >> FEATURES HyperX HX426C15PB3K2/64 is a kit of two 4G x 64-bit (32GB) DDR4-2666 CL15 SDRAM (Synchronous DRAM) 2Rx8, memory module, based on sixteen 2G x 8-bit FBGA components per module. Each module kit supports Intel® Extreme Memory Profiles (Intel® XMP) 2.0. Total kit capacity is 64GB. Each module has been tested to run at DDR4-2666 at a low latency timing of 15-17-17 at 1.35V. The SPDs are programmed to JEDEC standard latency DDR4-2400 timing of 17-17-17 at 1.2V. Each 288-pin DIMM uses gold contact fingers

Additional Information

Бренд Kingston
Part Number NULL
Гаранција 1800

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите