Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM, HX426C13PB3/8

Нема залиха
2.300 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 929832
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM, HX426C13PB3/8
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 2666 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM, HX426C13PB3/8