Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM, HX432C16PB3/8

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 933819
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM, HX432C16PB3/8
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR4
Brand Kingston
Bus 3200 MHz
Slot DIMM
Is Gaming Yes
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston HyperX Predator Memory Black 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM, HX432C16PB3/8
Повеќе продукти од Kingston