Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston MobileLite Pro Wi-Fi Wireless G3 USB Card Reader & Battery Power Bank

Нема залиха
6.614 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 924678
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston MobileLite Pro Wi-Fi Wireless G3 USB Card Reader & Battery Power Bank with 64GB builtin storage • 2.4GHz 802.11b/g/n & 5GHz 802.11ac • up to 12 hours of continuous use; built-in Li-ion 6 •700 mAh battery with 3.8V 2.0A output maximum • inputs: USB and SD – reads SD • SDHC • SDXC and microSD/microSDHC/microSDXC (with included adapter) • Creates its own Wi-Fi signal and share files quick and easily • MLWG3/64ER
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type Card Reader
HDD Capacity N/A
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston MobileLite Pro Wi-Fi Wireless G3 USB Card Reader & Battery Power Bank
Повеќе продукти од Kingston