Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston MobileLite Wi-Fi Wireless G2 USB Card Reader & Battery Power Bank

Нема залиха
2.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 912544
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston MobileLite Wi-Fi Wireless G2 USB Card Reader & Battery Power Bank, Wi-Fi 802.11g/n - WLAN Ethernet port - SD Card, USB Flash, USB portable HDD, Creates its own Wi-Fi signal and share files quick and easily, MLWG2
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type Card Reader
HDD Capacity N/A
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston MobileLite Wi-Fi Wireless G2 USB Card Reader & Battery Power Bank
Повеќе продукти од Kingston