Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №101 BeQuiet!

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 941648
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №101 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - BeQuiet! Pure Base 500 Window Black ATX Mid-Tower, Black BGW34 - link • Процесор - AMD Ryzen 9 3900X 12 Core 3.8GHz AM4 BOX - link • Напојување - PSU Riotoro Enigma G2, 80+ Gold 650W Full Modular PR-GP0650-FMG2-EU - link • Матична Плоча - Gigabyte X570 Gaming X AM4 DDR4 4000MHz OC - link • Mеморија - RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz G.Skill RipjawsV F4-3600C19D-32GVRB - link • HDD - • SSD - Samsung NVMe 1TB 970EVO M.2 PCI-E MZV7E1T0BW - link • CPU Cooler - • Графичка картица - MSI GeForce RTX 2070 Super Ventus 8GB GDDR6 - link Monitor x2 Dell UltraSharp U2419H 60.4cm 23.8" IPS - link Датум на склопување - 24.03.2020 ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ➤ Цените и залихите секојдневно се менуваат, контактирајте не за подетални информации ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра http://ddcom.com.mk/promocii/529-2016-05-05-08-02-56
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No101
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №101 BeQuiet!
Повеќе продукти од DDCom