Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №102 i9-9900K

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 941649
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №102 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - BeQuiet! Pure Base 600 Black ATX Mid-Tower, Black BG021 - link • Процесор - Intel Core i9-9900K 3.6GHz up to 5GHz, No Fan Box - link • Напојување - Corsair Builder Series CX, 750Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply - link • Матична Плоча - Asus Prime Z390-A Intel Socket 1151 - link • Mеморија - x2 Kingston HyperX XMP Predator 8GB Dimm DDR4 3200MHz CL16 RGB - link • HDD - • SSD - Samsung NVMe M.2 970 EVO 500GB PCIe 3.0 x4 - link • CPU Cooler - BeQuiet! Dark Rock Pro 4, Intel BK022 - link • Графичка картица - Датум на склопување - 17.03.2020 ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ➤ Цените и залихите секојдневно се менуваат, контактирајте не за подетални информации ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра http://ddcom.com.mk/promocii/529-2016-05-05-08-02-56
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No102
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №102 i9-9900K
Повеќе продукти од DDCom