Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №103 Commander i7-9700k

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 23-09-2022
КОД: 941650
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №103 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - Thermaltake Commander C32 TG - link • Процесор - Intel Core i7-9700K 3.6GHz Up to 4.9GHz - link • Напојување - BeQuiet! System Power B9 600W (bulk) 80+ Bronze, BN209 - link • Матична Плоча - MB MSI Z390 Tomahawk LGA 1151 DDR4 4400MHz USB 3.1 Type-C - link • Mеморија - G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz F4-3600C17D-16GTZ - link • HDD - Seagate Barracuda 2TB 3.5" SATA3 7200RPM 256MB - link • SSD - Samsung 970EVO Plus 500GB M.2 PCIe NVMe, MZ-V7S500BW - link • CPU Cooler - DeepCool Storm Assassin III Gamer - link • Графичка картица - MSI GeForce RTX 2060 Ventus XS 6GB OC GDDR6 - link Датум на склопување - 20.03.2020 ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ➤ Цените и залихите секојдневно се менуваат, контактирајте не за подетални информации ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра http://ddcom.com.mk/promocii/529-2016-05-05-08-02-56
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No103
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №103 Commander i7-9700k
Повеќе продукти од DDCom