Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №94 Iron Elite

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 937020
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №94 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - MSI Iron Gaming - link • Процесор - AMD Ryzen 7 3700X AM4 3,6GHz MAX boost 4.4GHz 8xCore - link • Напојување - DeepCool DQ750ST 80Plus Gold Black - link • Матична Плоча - GigaByte B450 AORUS ELITE AM4 DDR4 3200MHz OC SATA3 - link • Mеморија - Kingston CL16 HyperX Fury Black 16GB DDR4 3200MHz - link • HDD - Toshiba P300 1TB 3.5", SATA3, 64MB, 7200rpm - link • SSD - Kingston A2000 250GB M.2 PCIe NVMe SSD - link • CPU Cooler - • Графичка картица - GigaByte GeForce RTX 2060 SUPER Windforce OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 - link Датум на склопување - 12.2019 Цена: ... денари (Цената е од моментот на склопување на конфигурацијата. Цените и залихите секојдневно се менуваат, до колку сте заинтересирани контактирајте не LINK за актуелна понуда) ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра Зошто ДДСтор? - https://ddcom.com.mk/custom-build-konfiguracii-po-izbor-na-klienti/819-custom-build-2
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No94
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №94 Iron Elite
Повеќе продукти од DDCom