Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №95 Iron Vega

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 937021
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №95 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - MSI Iron Gaming - link • Процесор - AMD Ryzen 5 3400G 4Core 3.7GHz AM4 BOX w/Radeon RX Vega 11 Graphics - link • Напојување - SAMA Armor 650W 80+ GOLD, black 12cm - link • Матична Плоча - ASRock X470 Master SLI AM4 3xDDR4 3466+ MHZ (OC) - link • Mеморија - Kingston HyperX FUTY RGB 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) 1Rx8 - link • HDD - • SSD - Samsung 860 EVO SATA3 250GB, MZ-76E2250B/EU NOV - link • SSD - Samsung Evo Plus 250GB M.2 NVME PCIe MZ-V7S250Bw - link • CPU Cooler - NZXT Kraken X52, 2x120mm Fan, RL-KRX52-02 AM4 - link • Графичка картица - • Монитор - Samsung 23.5" - link • Тастатура - Logitech K120 for Business - link Датум на склопување - 12.2019 Цена: ... денари (Цената е од моментот на склопување на конфигурацијата. Цените и залихите секојдневно се менуваат, до колку сте заинтересирани контактирајте не LINK за актуелна понуда)
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No95
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №95 Iron Vega
Повеќе продукти од DDCom