Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №97 & Samsung 28" 4K

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 23-09-2022
КОД: 941644
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №97 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - SAMA Black Fish - link • Процесор - AMD AM4 Ryzen7 BOX, 3700X 3.6GHz MAX Boost 4,4GHz 8xCore - link • Напојување - PSU DeepCool 650W DQ650-M Full Modular 80+ Gold black - link • Матична Плоча - Gigabyte X570 Gaming X AM4 DDR4 4000MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.1 PCIe 4.0 HDMI - link • Mеморија - RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.Skill RipjawsV F4-3200C15D-32GVK Black - link • HDD - WD Red 40EfrX, 4000GB, SATA3, 64MB, 3,5", Intellipower rpm - link • SSD - Samsung 2.5" 860 EVO 250GB SATA3 MZ76E250B - link • CPU Cooler - • Графичка картица - Sapphire ATI PCX R7 240 2GB DDR3 - link • Keyboard and Mouse Combo Wired Genius KM-160 Black - link • TP-Link TG-3468 32bit Gigabit PCIe Network Interface Card - link • Monitor Samsung LCD 28" LU28E590DS/ENTN Panel 4K 3 - link Датум на склопување - ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ➤ Цените и залихите секојдневно се менуваат, контактирајте не за подетални информации ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра http://ddcom.com.mk/promocii/529-2016-05-05-08-02-56
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No97
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №97 & Samsung 28" 4K
Повеќе продукти од DDCom