Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Клиент. Конфиг. №98 SMART

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 941645
Прашај за залиха
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Клиентска Конфигурација №98 ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор • Куќиште - PC Case NZXT ATX Mid-Tower H510i w/Window, smart device V2, 2xAer F120 - link • Процесор - AMD Ryzen 9 3900X 12Core (4.6HZ) - link • Напојување - PSU Riotoro Enigma G2, 750W, 80+ Gold, Full Modular, PR-GP0750-FMG2-EU - link • Матична Плоча - MB Gigabyte X570 AORUS ELITE AM4 DDR4 4000MHz OC SATA3 2xM.2 USB3.2/Type-C PCIe - link • Mеморија - RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz G.Skill RipjawsV F4-3200C15D-32GVK Black - link • HDD - WD 4TB SATA3 64MB RED NAS WD40EFRX - link • SSD - Samsung M.2 970 Pro NVMe 512GB PCIe 3.0 x4 - link • CPU Cooler - • Графичка картица - Sapphire AMD Nitro+ Radeon RX 590 8GB GDDR5 Special Edition DVI/2xHDMI/2xDP Dual - link • TP-Link TG-3468 32bit Gigabit PCIe Network Interface Card - link Датум на склопување - ✓ Склопување + напредно менаџирање на кабли ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ Професионален cable management ✓ High Performance термална паста ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти ✓ Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации. ➤ Цените и залихите секојдневно се менуваат, контактирајте не за подетални информации ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте: ✓ најголем избор на комопненти од сите достапни брендови достапни во МК на http://ddstore.mk ✓ бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...) ✓ дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management ✓ учество во месечна гејминг наградна игра http://ddcom.com.mk/promocii/529-2016-05-05-08-02-56
Спецификации
Категорија Клиент конфигурации
Brand DDCom
Part Number Custom Build No98
Write Your Own Review
You're reviewing:Клиент. Конфиг. №98 SMART
Повеќе продукти од DDCom