Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

LC-Power Gaming Chair 600, Black/Red

Има на залиха
9.527 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 953149
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

LC-Power Gaming Chair 600, Black/Red
Спецификации
Категорија Гејминг столици и мебел
Part Number LC-GC-600BR
Brand LC-Power
Is Gaming Yes
Write Your Own Review
You're reviewing:LC-Power Gaming Chair 600, Black/Red
Повеќе продукти од LC-Power