Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Lenovo 65W Slim AC Power Adapter Charger (USB Type-C tip)

Има на залиха
3.350 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 988953
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Overview The ThinkPad 65W Slim AC Adapter – USB Type-C is the new adapter designed with slimmer size and cable management. It is your perfect replacement or spare power adapter for your ThinkPad notebooks. To check if the charger is compatible with your system, CLICK HERE Key Details Portable and slim design, 30% size reduction, designed with cable management 65W power charging, Smart Voltage with PD3.0 technology Tested and reliable: tested, reliable and backed by a one-year limited warranty
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand LENOVO
Part Number 4X20V24678
Write Your Own Review
You're reviewing:Lenovo 65W Slim AC Power Adapter Charger (USB Type-C tip)
Повеќе продукти од LENOVO