ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Lenovo Lenovo Legion Legion Y540-15IRH, Intel, Core i5, 9300H, 2,4 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", SSD 512 GB, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce GTX 1650, 4 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.2,GbitLAN, Free DOS, Boja Crna, 2,3 kg, Backlit keyboard, USB 3.1 3, USB T Lenovo Lenovo Legion Legion Y540-15IRH, Intel, Core i5, 9300H, 2,4 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", SSD 512 GB, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce GTX 1650, 4 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.2,GbitLAN, Free DOS, Boja Crna, 2,3 kg, Backlit keyboard, USB 3.1 3, USB T

Lenovo Lenovo Legion Legion Y540-15IRH, Intel, Core i5, 9300H, 2,4 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", SSD 512 GB, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce GTX 1650, 4 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.2,GbitLAN, Free DOS, Boja Crna, 2,3 kg, Backlit keyboard, USB 3.1 3, USB T

Quick Overview

Lenovo Lenovo Legion Legion Y540-15IRH, Intel, Core i5, 9300H, 2,4 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", SSD 512 GB, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce GTX 1650, 4 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.2,GbitLAN, Free DOS, Boja Crna, 2,3 kg, Backlit keyboard, USB 3.1 3, USB T

КОД: 941944

Достапност: 48 часа

50.399 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

KOMPJUTERI NOTEBOOK Lenovo Lenovo Lenovo Legion Legion Y540-15IRH, Intel, Core i5, 9300H, 2,4 GHz, Core 4, 8 GB, 15,6", SSD 512 GB, M.2 PCIe NVMe, Nvidia, GeForce GTX 1650, 4 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.2,GbitLAN, Free DOS, Boja Crna, 2,3 kg, Backlit keyboard, USB 3.1 3, USB T

Additional Information

Бренд LENOVO
Part Number 81SY00H8RM
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите