Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Lenovo ThinkCentre P520c Tower Xeon W-2133 (6C)/ 64GB/ 1TB/ P4000/ W10P

Има на залиха
Special Price 79.900 ден. Regular Price 85.001 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-09-2022
КОД: 957102
Мала залиха
Премиум реобновен - како нов, 100% функционален, без видливи знаци на користење, 2 години гаранција
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Lenovo ThinkCentre P520c Tower Xeon W-2133 (6C)/ 64GB/ 1TB/ P4000/ W10P ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) • Процесор - Intel® Xeon® W-2133 Processor 8.25M Cache, 3.60 GHz up to 3.90 GHz • РАМ - 64GB DDR4 • ССД Диск - 1TB SSD • Oптички уред - DVD-RW • Графичка карта - nVidia Quadro P4000 • Оперативен систем : Windows 10 Pro Гратис: - При купување на пакет компјутер + монитор, Подарок нови тастатура и маус A+ Premium класа означува дека уредот е 100% функционален, во перфектна козметичка состојба (како нов), префарбан, без видливи знаци на користење и има дополнитело 2 години А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.и.
Спецификации
Категорија Refurbished Работни станици
Core Name N/A
GPU Brand nVidia® Quadro™
GPU Model N/A
Case Type Workstation
Задни портри DisplayPort x 4, Lan Rj-45 x 1, Line in x 1, Line Out x 1, PS/2 x 2, USB 3.0 x 4, USB x 2
Внатрешни порти Free SATA x 4, PCIEx x 2, PCIEx x16 or x8 x 2, SATA (total slots) x 6
Предни порти Headset x 1, Mic x 1, USB 3.0 x 2
Promotion Type Попуст
SSD Capacity 1 TB
Class А+ Premium refurbished
Type Of Operating System Windows 10 Pro
RAM Capacity 64 GB
Processor Technology Intel® Xeon®
HDD Capacity N/A
Brand LENOVO
Part Number ThinkCentre P520c
Write Your Own Review
You're reviewing:Lenovo ThinkCentre P520c Tower Xeon W-2133 (6C)/ 64GB/ 1TB/ P4000/ W10P
Повеќе продукти од LENOVO