ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Lenovo ThinkVision LT2252PWA 22" wide LED (1680 x 1050)

Quick Overview

Lenovo ThinkVision LT2252PWA 22" wide LED (1680 x 1050)

КОД: 937033

Достапност: Нема залиха

3.100 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Monitor Lenovo LT2252PWA 22 inch wide LED (1680 x 1050) ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Display Type - LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix Aspect Ratio - 16:10 Native Resolution - 1680 x 1050 at 75 Hz Contrast Ratio - 1000:1 Color Support - 16.7 million colors Controls & Adjustments - Brightness, contrast, H/V position, color balance, input select Dimensions (WxDxH) - 19.9 in x 9.5 in x 14.5 in Horizontal Viewing Angle - 170 OSD Languages - English, German, French, Italian, Russian, Spanish, Japanese, Chinese Vertical Viewing Angle - 160 Viewable Size - 22" Pixel Pitch - 0.282 mm Panel Type - TN Brightness - 250 cd/m² Screen Coating - Anti-glare, anti-reflective Backlight Technology - WLED Video Bandwidth - 205 MHz Manufacturer - Lenovo DVI-D, DisplayPort, VGA А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд LENOVO
Part Number LT2252PWA
Гаранција 365

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите