Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ELGATO KEY LIGHT AIR 1400 LUMENS, LIGHT FOR STREAM 25w, 335x205x205mm, ELGATO-10LAB9901

Има на залиха
12.048 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 18-01-2023
КОД: 993348
Нови количини
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

LIGHT FOR STREAM ELGATO KEY LIGHT AIR 1400 LUMENS, 25w, 335x205x205mm, ELGATO-10LAB9901 Light Brightness: 1400 Lumens, adjustable Color range: 2900 – 7000 K, adjustable CRI: > 92% Power consumption: up to 25 W Connection: Wi-Fi, 2.4GHz, 802.11 b/g/n Supported encryption: WPA/WPA 2 Dimensions: 205 x 205 x 35 mm / 8.07 x 8.07 x 1.37 in Weight: 550g /1.21 lbs BALL HEAD MOUNT 1/4-Inch Screw Telescopic Pole Adjustable Length: 60 - 88 cm / 23.62 - 34.65 in Base Dimensions: 205 x 205 x 18 mm / 8.07 x 8.07 x 0.71 in Weight: 1000g /2.20 lbs
Спецификации
Категорија LED светилки
LED Type N/A
Promotion Type НОВО
Power N/A
Brand Elgato
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ELGATO KEY LIGHT AIR 1400 LUMENS, LIGHT FOR STREAM 25w, 335x205x205mm, ELGATO-10LAB9901
Повеќе продукти од Elgato