Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Logic B26 Black ATX Computer Case

Нема залиха
1.439 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-05-2022
КОД: 932045
Нема залиха
Гаранција: 30 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Logic B26 Black ATX Computer Case • Dimension: (W x D x H): 190 x 440 x 422 mm • Drive Bays: 2 x 5.25” ODD external • 2 x 3.5" HDD • Internal • 1 x 3.5" FDD external • Mainboard size: ATX • micro ATX • ITX • Equipment: 1 x port USB 3.0 • 2 x port USB 2.0 • 1 x audio HD socket • 1 x microphone socket • Place for fan: 1 x 80 / 120mm (front wall) • 1 x 120 / 140mm (wall side) • 1 x 80 / 120mm (rear panel) • Color: black • Space for padlock: yes • AT-B026-10-0000000-0002
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand Logic
Write Your Own Review
You're reviewing:Logic B26 Black ATX Computer Case