Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Logic K1 ATX Case, ATX

Нема залиха
830 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 923548
Нема залиха
Гаранција: 30 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Logic K1 ATX Case • Motherboard standard: ATX mATX • Possibility to mount video card up to 325 mm • Maximum CPU cooler height: 150 mm • Color: black • Specifications: 3 x USB slot (1 x USB 3.0 and 2 x USB 2.0) • microphone slot • headphones slot • HD audio slot • Optional fans: front: 1 x 12cm • side: 1 x 12cm • rear 1 x 8 cm or 9 cm • Mounting places: external 5.25`` x 1 • internal 3.5`` x 2 • internal 2.5`` SSD x 3 • Extension card x 7 • AT-K001-10-0000000-0002
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand Logic
Write Your Own Review
You're reviewing:Logic K1 ATX Case, ATX
Повеќе продукти од Logic