Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Logic K2 ATX Case

Има на залиха
830 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 932043
Прашај за залиха
Гаранција: 30 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Logic K2 ATX Case • Dimensions of chassis without front panel: 408/325/175 mm (H x L x W) • Dimensions: 411/375/190 mm (H x L x W) • Motherboard standard: ATX • Possibility to mount video card up to 325 mm • Maximum CPU cooler height: 150 mm • Available colours: black • 3 x USB slot (1 x USB 3.0 and 2 x USB 2.0) • microphone slot • headphones slot • HD audio slot • Optional fans: front: 1 x 12cm • side: 1 x 12cm • rear 1 x 8 cm or 9 cm • Mounting places: external 5.25 ' x 1 • internal 3.5 ' x 2 • internal 2.5 ' SSD x 3 • Extension card x 7 • AT-K002-10-0000000-0002
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand Logic
Write Your Own Review
You're reviewing:Logic K2 ATX Case
Повеќе продукти од Logic