Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

LOGIC LKM-101W, Wireless set USB, US Layout, Black

Нема залиха
900 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 902710
Нема залиха
Гаранција: 90 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

LOGIC Wireless set LKM-101W • USB • US Layout • Color: Black • Wireless technology: 2 •4 GHz • Nano receiver • Keyboard Dimension: 430 mm X 172 mm X 22 mm • Mouse Dimension: 103 mm X 69 mm X 36 mm
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Is Gaming No
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Brand Logic
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:LOGIC LKM-101W, Wireless set USB, US Layout, Black
Повеќе продукти од Logic