Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Logitech Stereo Headset H151 black, Wired, Noise cancellation, 1x3.5mm audio male

Има на залиха
1.556 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 988989
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Logitech Stereo Headset H151 black, Wired, Noise cancellation, 1x3.5mm audio male Dimensions Height: 7.87 in (200 mm) Width: 9.65 in (245 mm) Depth: 2.56 in (65 mm) Weight: 2.82 oz (0.08 Kg) Cable length: 5.91 ft (1.8 m) Technical Specifications Microphone Type: Bi-directional Input Impedance: 22 Ohms Sensitivity (headphone): 122 dB +/-3 dB Sensitivity (microphone): -44 dBV/Pa +/- 2.5 dB Frequency response (Headset): 20 Hz - 20 KHz Frequency response (Microphone): 100 Hz - 6.5 KHz
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Brand Logitech
Part Number 981-000589
Write Your Own Review
You're reviewing:Logitech Stereo Headset H151 black, Wired, Noise cancellation, 1x3.5mm audio male
Повеќе продукти од Logitech