Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MARVO Gaming Headset HG8901, RGB, 20 Hz-20 KHz Frequency

Има на залиха
929 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 955588
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MARVO Gaming Headset HG8901, RGB, 20 Hz-20 KHz Frequency, Speaker Sensitivity 119 dB ± 3 dB, Impedance 32±15%?, Mic Sensitivity -38±3db, Omnidirectional Microphone, 2x3.5mm jack, PC, USB (for lightning), 2.1m, Wired Model HG8901 Sound System Stereo Speaker Dimensions 50mm Frequency Response 20 - 20,000 Hz Headset Sensitivity 119 dB +- 3 dB Speaker Impedance 32 ohms Microphone Type Omnidirectional Microphone Dimensions 6 x 5 mm Microphone Sensitivity -38 dB +- 3 dB LED Lighting RGB Rainbow Vibration No Volume Controls Built-in Connections 2 x 3.5mm jack USB Cable Length 2.1m Compatibility PC
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Promotion Type Најпродавани
Brand Marvo
Part Number HG8901
Write Your Own Review
You're reviewing:MARVO Gaming Headset HG8901, RGB, 20 Hz-20 KHz Frequency
Повеќе продукти од Marvo