Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Printer Brother Laser DCP-1623WE mono

Има на залиха
7.959 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-07-2022
КОД: 988999
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MF Printer Brother LaserDCP-1623WE mono Printer functions Printer, copier and scanner Printer type Laser Format A4 Supplies TN-1090, DR-1090 Color printing No Printing topspeed (str/min) Up to 20 pages per minute Print resolution 1200 Memory 32 MB Double-sided printing No ADF No Input papir capacity 150-sheet paper tray WiFi Yes
Спецификации
Категорија Мултифункциски принтери
Brand Brother
Part Number DCP1623WEYJ1
Write Your Own Review
You're reviewing:Printer Brother Laser DCP-1623WE mono
Повеќе продукти од Brother