Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Microsoft Sculpt Mobile Keyboard

Нема залиха
1.356 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 882333
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Microsoft Sculpt Mobile Keyboard • Bluetooth Conection • Bluetooth Reciever • Microsoft Windows 8 and Windows 7 compatible • P/N: T9T-00013
Спецификации
Категорија Безжични тастатури
Is Gaming No
Interface Bluetooth
Backlight N/A
Brand Microsoft
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Microsoft Sculpt Mobile Keyboard
Повеќе продукти од Microsoft